Zapraszamy na XII edycję 24 - 26 maja 2024 roku

 

DATA: 24 - 26 maja 2024 roku

MIEJSCE: CHORZÓW, Duża Łąka obok hali Kapelusz

piątek 14.oo - 19.oo, sobota 12.oo - 19.oo, niedziela 11.oo - 16.ooSkontaktuj się z nami:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. kom. 785 929 205, 695 249 555

 

Jak wjechać do nas autem?

Miejsce wjazdu SAMOCHODEM na teren Parku Śląskiego dla Wystawców ATRAKCJI REGIONÓW:

- Wjazd dla jadących drogą nr 79 od kierunku Katowic ul. Chorzowska, – jadąc od strony Katowic skręt w prawo za przystankiem tramwajowym „na górce” przejazd przez tory tramwajowe jest dokładnie w tym miejscu.  

- Wjazd dla jadących drogą nr 79 od kierunku Chorzowa ul. Katowicką jest dokładnie w tym miejscu. 

 

mapa atrakcje regionow - wkrótce

 

Zapraszamy Państwa do udziału w „ATRAKCJACH REGIONÓW”, które promują wyjątkowe miejsca i obiekty w Polsce. Pokazują znane i te mniej znane atrakcje turystyczne. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie organizatora wydarzeń na terenie całego kraju, całkowicie zmieniliśmy dotychczasowe podejście co do ich formuły i stworzyliśmy nową jakość. Wyjątkowość Atrakcji Regionów polega na tym, że odbywają się one w miejscu, gdzie Waszą atrakcyjną ofertę zobaczy ogromna liczba aktywnych mieszkańców Śląska.

Patronat w 2024r. nad wydarzeniem objęli:


 

wsparciaudzielili

 

Co nas wyróżnia od innych organizatorów:

 

  • Atrakcje Regionów odbywają się w miejscu aktywnego wypoczynku mieszkańców Śląska. Tutaj się jeździ na rowerach, rolkach, spaceruje z „ kijami”, jeździ kolejką linową, odpoczywa wśród zieleni drzew. Jesteśmy TU gdzie Wasz klient
  • Miejsce - największy Park na Śląsku (ponad 650 hektarów)- domki zewnętrzne w sąsiedztwie Hali Kapelusz. Park znajduje się na pograniczu trzech śląskich miast: Katowic, Chorzowa i Siemianowic Śl.
  • Wstęp jest bezpłatny
  • Goście odwiedzający to przede wszystkim turyści szukający inspiracji na indywidualne formy wypoczynku, wielbiciele turystyki pieszej, rowerowej, górskiej, gastro-turyści, pasjonaci żeglarstwa, rodziny z dziećmi
  • niewiele inwestując, zyskujecie Państwo bogaty pakiet usług dodatkowych, który pomoże zdobyć klienta
  • w ramach udziału na stoisku przedłużamy Waszą promocję z trzech dni na cały rok - do następnej edycji
  • Zdaniem naszych Wystawców: „Warto tu być”; „Konkretni, zainteresowani ofertą odwiedzający”

 

Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami i rekomendacjami wystawców oraz do obejrzenia filmu z Atrakcji Regionów na naszej stronie www.atrakcje-regionow.pl Kolejne edycje również odbywają się w samym sercu Śląska, w Parku Śląskim przy Hali Kapelusz na terenie Parku Śląskiego (WPKiW w Chorzowie), w sąsiedztwie Wesołego Miasteczka i ZOO. W tym samym miejscu i czasie na terenie Parku we wcześniejszych latach odbywała się znana na całą Polskę Wystawa Kwiatów i Ogrodów - wydarzenie o 50-letniej tradycji.

Dodatkowo przygotowujemy szeroko zakrojoną kampania informacyjno - promocyjną na terenie całego GOP, we wszystkich dostępnych mediach.

 

Cele jakie możecie zrealizować na Atrakcjach Regionów:

Atrakcje Regionów jako wydarzenie wspierające turystykę regionalną aktywizują przedstawicieli pięknych regionów Polski do promocji. Uczestnicy przywiązują duża wagę do tego, aby stale podnosić jakość ofert i uzupełniać je o ciekawe dla Turysty miejscowe atrakcje takie jak parki tematyczne, skanseny, parki rozrywki, obiekty architektury o znaczeniu turystycznym lub rozrywkowym, centra sportowe oraz o miejsca z aktywnym wypoczynkiem (trasy rowerowe, linaparki itp.). Starają się o to by ich oferta była jak najbardziej konkurencyjna w stosunku do innych regionów, z czego korzysta zarówno turysta jak i cały region.

Atrakcje Regionów to przede wszystkim promocja i upowszechnianie wiedzy na temat rozwoju turystyki, w tym agroturystyki oraz promocja tradycyjnych produktów lokalnych i regionalnych. Podczas wydarzenia istnieje możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy podmiotami w zakresie rozwoju turystyki wiejskiej oraz promocji produktu tradycyjnego i lokalnego. Dodatkowo promocja wysokiej jakości żywności regionalnej zachęca konsumentów odwiedzających Atrakcje Regionów do spożywania produktów żywnościowych wysokiej jakości produkowanych w Polsce.

 

Do grona wystawców zapraszamy:

- gminy, miasta, powiaty, województwa, a zwłaszcza wydziały promocji regionu i turystyki

- operatorów turystyki regionalnej

- hotele, pensjonaty, uzdrowiska, gospodarstwa agro-turystyczne o regionalnym charakterze

- restauracje i producentów produktów spożywczych związanych z kuchnią charakterystyczną dla poszczególnych regionów

- organizatorów i animatorów regionalnych atrakcji kulturalnych, turystycznych i sportowych

- muzea, parki tematyczne, skanseny, parki rozrywki, obiekty architektury o znaczeniu turystycznym lub rozrywkowym

- centra sportowe, szkoły, firmy wiążące swą działalność z aktywnym wypoczynkiem i sportem (np.: szkoły żeglarskie, surfingowe, paralotniarskie, narciarskie, snowboardowe, linaparki itp.)

- twórców, popularyzatorów, dystrybutorów rękodzieła, sztuki regionalnej, itp.

- wszystkich tych, którzy są związani z kulturą, sztuką, regionem oraz z jego atrakcjami turystycznymi i zainteresowani są zaprezentowaniem swej oferty naszym gościom odwiedzającym.

 

Odwiedzający to osoby zainteresowane:

- turystyką regionalną

- turystyką weekendową i kilkudniową

- poznawaniem i zwiedzaniem atrakcji regionalnych

- poznawaniem dóbr kultury

- aktywnym wypoczynkiem

- sportami ekstremalnymi i tradycyjnymi związanymi z infrastrukturą turystyczną, regionalną oraz naturalnymi uwarunkowaniami przyrody

- turystyką rowerową, pieszą, motocyklową, biwakowaniem, camperingiem, oraz wszelkimi innymi sposobami poznawania Naszego kraju i jego atrakcji regionalnych

- poszukujących nowych miejsc oraz chcących lepiej poznać te już odkryte

- szukających inspiracji na krótsze i dłuższe wyjazdy

 

Kiedy, gdzie i dlaczego tam?

Wydarzenie usytuowane jest w samym sercu województwa Śląskiego, którego mieszkańcy są bardzo aktywni turystycznie i niejako już tradycyjnie, bardzo często realizują model spędzania wolnego czasu oparty o aktywny wypoczynek i turystykę regionalną. Dodatkowo, usytuowanie wydarzenia w Parku Śląskim obok Hali Kapelusz, który jest znanym, rozpoznawalnym obiektem, położonym w atrakcyjnym, uczęszczanym miejscu, stwarza dogodne warunki dla odwiedzających. Doskonale skomunikowane położenie, zarówno pod względem komunikacji miejskiej jak i infrastruktury drogowej sprawia, że Atrakcje Regionów będą dostępne dla ogromnego audytoriumDane kontaktowe znajdują się w dziale KONTAKT.UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2024 Atrakcje-Regionow.pl | Targi Turystyczne w Chorzowie - strona wykonana przez: Pozycjonowanie i Marketing