Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
Województwo Śląskie


Targi Turystyki Weekendowej to bardzo dobry sposób na promocję wielofunkcyjnej roli obszarów wiejskich z uwzględnieniem potencjału turystycznego (agroturystycznego) oraz kulturowego, w tym m.in. folkloru, produktu lokalnego, regionalnych producentów żywności, lokalnych twórców i artystów podczas Targów Turystyki Weekendowej "Atrakcje Regionów", w których udział weźmie Jednostka Regionalna KSOW w województwie śląskim oraz przedsiębiorcy z terenu województwa śląskiego. Będą to beneficjenci, którzy korzystali ze środków PROW "Browar Wisła" oraz "Domki turystyczne KONIAKOWO".

https://koniakowo.pl/
https://browarwisla.pl/

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów Atrakcje Regionów.
Na stoisku będzie świadczona usługa kulturalna , która będzie związana z regionem beskidzkim województwa śląskiego i będzie obejmowała:

- prezentację muzyki i śpiewu górali Beskidu Śląskiego i Żywieckiego przez kapelę góralską – kapela będzie ubrana w stroje regionalne

- degustacja produktów regionalnych (m.in. tradycyjne sery góralskie tj. redykołka, oscypek, korbacze, sery gazdowskie, kołacze ,kiełbasy, pierogi podawane na gorąco, chleb ze smalcem, kwaśnica podawana na gorąco)

- prezentację wyrobów rękodzieła ludowego (m.in. bibułkarstwa, koronkarstwa, wyrobów z wełny i tkanin) oraz będą warsztaty rękodzielnicze prowadzone na stoisku przez osobę ubraną w strój regionalny.UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2024 Atrakcje-Regionow.pl | Targi Turystyczne w Chorzowie - strona wykonana przez: Pozycjonowanie i Marketing