LGD STOWARZYSZENIE LYSKOR

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie LYSKOR jest organizacją pozarządową działającą na obszarze 5 gmin tj. gmin Lyski, Kornowac, Gaszowice, Jejkowice i miasta Pszów. Jednym z jej obszarów działalności w perspektywie finansowej PROW 2014-2020 była pomoc w zakresie przedsiębiorczości. Dzięki wsparciu w tym obszarze, na terenie LGD LYSKOR powstało ponad 48 nowych przedsiębiorstw a 20 już istniejących otrzymało pomoc na rozwój. Powyższe przełożyło się na tworzenie miejsc pracy na terenie LGD. Do końca roku 2023 r. utworzono ponad 62 miejsca pracy a w ramach wniosków będących w trakcie weryfikacji powstanie kolejnych kilkanaście. Jednym z naszych beneficjentów jest firma F.H.U. "MELIOR GROUP" Tomasz Dybała, która realizuje projekt mający na celu poprawę konkurencyjności firmy poprzez zakup wyposażenia i wprowadzenie nowych usług. To właśnie jego działalność zostanie zaprezentowana na naszym stoisku podczas Targów Turystyki Weekendowej.


Zapraszamy na wyjątkowe atrakcje podczas targów w Chorzowie!

Czy jesteś gotowy na niezapomniane przeżycie, które pobudzi Twoje zmysły i rozpali wyobraźnię? Podczas nadchodzących targów w Chorzowie przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego – magiczne warsztaty tworzenia lodów z wykorzystaniem ciekłego azotu!


Warsztaty z tworzenia lodów na ciekłym azocie
Wkrocz do świata nauki i kulinarnej sztuki jednocześnie! Nasze warsztaty to nie tylko okazja, by dowiedzieć się, jak stworzyć idealnie kremowe lody, ale także szansa, by zobaczyć, jak nauka i kuchnia łączą się w jedną, fascynującą przygodę. Wyobraź sobie delikatny dym unoszący się nad Twoimi dłońmi, gdy ciekły azot zamienia ciecz w magiczny proszek. Od pierwszej chwili poczujesz dreszcz emocji, a serce zacznie bić szybciej w oczekiwaniu na wyjątkowe smaki, które sam skomponujesz. Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było – to absolutna nowość, byś samemu bez użycia energii elektrycznej mógł stworzyć własną recepturę lodów. Jest to wręcz odkrycie na miarę czegoś wyjątkowego i bardzo ważnego! Dzięki zastosowaniu ciekłego azotu pogłębiamy wiedzę nad tworzeniem lodów z obniżoną zawartością cukru, co otwiera nowe możliwości i inspiracje dla ciągle nowych smaków lodów.


Konkursy z niespodziankami
Jeśli lubisz wyzwania i jesteś gotowy na odrobinę rywalizacji, nasze konkursy są dla Ciebie! Przystąp do tworzenia najbardziej szalonych smaków lodów, a Twoja kreatywność zostanie nagrodzona fantastycznymi niespodziankami takimi jak zjedzenie ich przez siebie . To Twoja szansa, aby stać się mistrzem lodowej alchemii i zdobyć tytuł króla lub królowej lodowych smaków!


Pokazy i atrakcje dla każdego
Nie ważne, czy jesteś dzieckiem czy dorosłym, nasze pokazy zachwycą każdego. Zobaczysz, jak potężne i jednocześnie delikatne jest działanie ciekłego azotu. Będziemy zamrażać, bawić się i odkrywać niesamowite właściwości tego niezwykłego gazu. Przyjedziemy z naszym wózkiem lodowym wypełnionym lodami z naszej manufaktury, a w nim będą zaskakujące smaki lodów wymyślone przez samego mistrza i właściciela Tomasza Dybała, w tym nasze nowości na 2024 rok, takie jak lody proteinowe bez cukru czy lody keto wysokotłuszczowe, również bez dodatku cukru. Przyjdź i pozwól sobie na chwilę fascynacji, bo to wydarzenie, które z pewnością zapamiętasz na długo.


Dołącz do nas i przeżyj magiczny dzień!
Przyjdź do nas na targi w Chorzowie i zanurz się w świecie lodowych cudów. To nie tylko warsztaty i pokazy – to prawdziwa podróż pełna emocji, nauki i radości. Na tym wydarzeniu będzie można zapisać się na warsztat w naszej siedzibie, aby jeszcze bardziej zgłębić tajemnice tej fascynującej nauki. Nie przegap tej niezwykłej okazji, by poczuć dreszcz emocji i stworzyć coś wyjątkowego. Czekamy na Ciebie z niecierpliwością, aby razem przeżyć ten magiczny dzień pełen smaku i zabawy!
www.manufakturarybnicka.comUWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2024 Atrakcje-Regionow.pl | Targi Turystyczne w Chorzowie - strona wykonana przez: Pozycjonowanie i Marketing