.
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
W ramach naszego stoiska przygotowane zostaną:

- mapy i materiały promujące województwo łódzkie (ulotki, przewodniki, itp.)
- kolorowanki dla dzieci
- prezentacja teleskopu i mikroskopu
- gogle VR
- konkurs wiedzy o województwie łódzkim.Odwiedzający tegoroczne Targi Turystyki Weekendowej ATRAKCJE REGIONÓW w Chorzowie będą mieli możliwość zapoznania się z bogatą ofertą turystyczną Województwa Łódzkiego.
Nasze stoisko turystyczne zaprezentuje atrakcje przyrodnicze i krajoznawcze naszego regionu w otoczeniu kwiatów i zieleni, upowszechniając tym samym projekt pn.: „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”. Wspólnie z podwystawcami tj.: Regionalną Organizacją Turystyczną Województwa Łódzkiego, Miastem Uniejów, Starostwem Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim, Innowacyjnym Ośrodkiem Turystyki Edukacyjnej "Energosfera" w Łodzi oraz ZOO Borysew będziemy zachęcać turystów do odwiedzenia województwa łódzkiego.
Dla uczestników targów odwiedzających nas na stoisku czekać będą liczne atrakcje. To dzięki technologii VR będzie można odbyć wirtualny spacer po najciekawszych zakątkach województwa. Wydawnictwa i mapy tematyczne będą doskonałą inspiracją przy planowaniu weekendowych i wakacyjnych podróży po Łódzkim, odkrywając jego walory przyrodnicze. Zapraszamy do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w klimacie kwiatowego ogrodu z łowiczanką ubraną w strój regionalny, a dla najmłodszych czekać będą tematyczne malowanki, prezentacja teleskopu oraz maskotka tygrysa.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.lodzkie.pl oraz profili na Facebooku: Województwo Łódzkie oraz Aktywne Łódzkie

www.lodzkie.plUWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2024 Atrakcje-Regionow.pl | Targi Turystyczne w Chorzowie - strona wykonana przez: Pozycjonowanie i Marketing