Park ŚląskiBilet Wspólny powraca!

Chcecie skorzystać z parkowych atrakcji w korzystnej cenie, bez konieczności czekania w kolejkach? Mamy idealne rozwiązanie dla Was – Bilet Wspólny do Parku Śląskiego! Ten wyjątkowy bilet daje możliwość odwiedzenia czterech kluczowych atrakcji naszego parku, które zapewnią wam niezapomniane doświadczenia:

  • Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko – przeżyjcie niesamowitą zabawę na ekscytujących roller coasterach, wesołych karuzelach i wielu innych atrakcjach, które sprawią radość całej rodzinie.
  • Śląski Ogród Zoologiczny – odkryjcie fascynujący świat zwierząt i spotkajcie egzotyczne gatunki. Przygotujcie się na bliskie spotkania z różnorodnymi okazami zwierząt!
  • Muzeum “Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” – przenieście się w czasie i odkryjcie historię Górnego Śląska. Zwiedzajcie autentyczne zabudowania i eksponaty, które ożywiają kulturę i tradycje regionu.
  • Stadion Śląski – dla miłośników sportu to doskonałe miejsce, aby doświadczyć sportowej historii tak ważnej areny dla Śląska!
  • Planetarium – Śląski Park Nauki - wybierz się w podróż do gwiazd dzięki wyjątkowemu seansowi w Planetarium Śląskim!


Z powodu modernizacji Kolej Linowa ELKA jest czasowo niedostępna. Gdy KL ELKA wróci z Biletem Wspólnym przejazd w jedną stronę GRATIS!

Nie przegapcie tej okazji, aby cieszyć się wszystkimi atrakcjami Parku Śląskiego w jednym bilecie! Kupcie Bilet Wspólny już dziś i spędźcie niezapomniany dzień pełen przygód i rozrywki w naszym parku.

PARK ŚLĄSKI - BILET

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2024 Atrakcje-Regionow.pl | Targi Turystyczne w Chorzowie - strona wykonana przez: Pozycjonowanie i Marketing