ATRAKCJE i KONKURSY:


Podczas Targów Stowarzyszenie LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska” organizować będzie konkursy związane z ciekawostkami z ich obszaru oraz warsztaty rękodzielnicze. Zapraszamy do wzięcia udziału w quizie w formie krzyżówki, którą będzie można wypełnić korzystając z informacji dostępnych w aplikacji „Ekomuzea”. Wypełnioną krzyżówkę (hasło główne wraz ze wszystkim hasłami) należy oddać na stosiku LGD Leśna Kraina Górnego Śląska podczas targów. Za poprawnie wypełnioną krzyżówkę czekają nagrody
Stowarzyszenie LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska” obejmuje swoim zasięgiem 16 gmin leżących w środkowo–zachodniej części województwa śląskiego. Rejon LGD to czyste lasy, pola, łąki i malownicze krajobrazy. Poza niezwykłą przyrodą można zobaczyć piękne zabytki, które świadczą o bogatej historii tego obszaru. Warto zwrócić uwagę na dobrze zachowane pałace: w Koszęcinie, Pławniowicach, Brynku, zamek w Toszku, szlak drewnianej architektury. Na terenie Stowarzyszenia można popływać kajakami, jeździć konno, popływać na kąpieliskach i wiele innych. Przepyszna i tradycyjna kuchnia śląska jest również ogromnym atutem tego obszaru. Stare receptury i naturalne składniki lokalnego pochodzenia komponują niesamowite arcydzieła kulinarne, które zapewniają niezapomniane doznania smakowe. Liczne atrakcje, bogactwo produktów lokalnych, ciekawe miejsca oraz możliwości uprawiania różnych sportów gwarantują udany wypoczynek i sprawiają, że każdy chce tu wrócić.


Dane kontaktowe:
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania
„Leśna Kraina Górnego Śląska”
ul. Szkolna 13
42-286 Koszęcin
NIP: 5751887940
Tel.: 34 373 52 95
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.lesnakrainalgd.plUWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2024 Atrakcje-Regionow.pl | Targi Turystyczne w Chorzowie - strona wykonana przez: Pozycjonowanie i Marketing