Galeria - targi turystyczne chorzów

Gdańska Organizacja Turystyczna

 

Gdańsk Zaprasza !
Oderwij się od codzienności i poczuj się jak na wakacjach! Gdańska Organizacja Turystyczna zaprasza na swoje stoisko – czeka na Was morze atrakcji ! Weź udział w konkursie, odpocznij na plaży, zrób sobie gdańskie zdjęcie!

Już od 22 do 24 maja 2015 Gdańska Organizacja Turystyczna wraz z partnerami zaprasza na stoisko podczas Targów Atrakcje Regionów w Parku Śląskim w Chorzowie. Każdy kto do nas przyjdzie, będzie mógł sobie zrobić zdjęcie z Gdańskiem i wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest rejs promem z Gdańska do Nynashamn i z powrotem dla dwóch osób. Na stoisku Gdańskiej Organizacji Turystycznej w określonych godzinach odbędą się spotkania z przewodnikiem po Gdańsku :

- w piątek o godz. 16.00
- w sobotę i w niedzielę o godz. 12.00, 16.00

Przewodnik turystyczny będzie opowiadał o walorach Gdańska poprzez dobrą zabawę i rozrywkę. O tym, gdzie warto pójść i co zobaczyć w trakcie wizyty w Gdańsku. Będzie odpowiadał o miejscach bardzo znanych i tych trochę mniej znanych, które warto zobaczyć będąc w Gdańsku.

Na stoisku Gdańskiej Organizacji Turystycznej będzie można przenieść się także do czasów rzymskich dzięki Międzynarodowemu Bałtyckiemu Parkowi Kulturowemu Faktoria!

Partnerzy: Miasto Gdańsk, Polferries, Faktoria Pruszcz Gdański, Gdański Teatr Szekspirowski, Cafe Bar Mon Balzac, Ciuciu Cukier Artist, Gliniana Kura.


Gdańska Organizacja Turystyczna
Ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
Tel. 58 305 70 80
NIP 583-288-72-98, REGON 19288297900000 

 Lista regionów i obiektów polecanych