Galeria - targi turystyczne chorzów

Gmina Mielno

 

Gmina Mielno, to jedno z najbardziej atrakcyjnych kąpielisk na polskim wybrzeżu. Na turystów czekają szerokie, piaszczyste plaże, morski mikroklimat oraz bogactwo walorów przyrodniczych z krajobrazem wydmowym terenów nadbrzeżnych, lasami i dziesiątym co do wielkości w Polsce jeziorem Jamno.
Dzięki sprzyjającym warunkom biofizycznym środowiska, leczniczemu wpływowi morza, w gminie Mielno występują sprzyjające warunki do klimatoterapii mającej zbawienny wpływ na zdrowie. Gminne kąpieliska zdobyły uznanie w rankingach oceniających czystość plaż i wód, bezpieczeństwo oraz infrastrukturę.
Turyści odwiedzający naszą gminę znajdą doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji. Każda z miejscowości położonych na terenie gminy jest inna. W zależności od oczekiwań i potrzeb klientów można korzystać z usług hoteli i ośrodków o wysokim standardzie, centrów konferencyjnych, SPA, jak i prywatnych kwater, domków letniskowych i pól namiotowych.
Oferta turystyczna gminy Mielno zadowoli zarówno młodych spragnionych rozrywki i zabawy w dyskotekach, jak i tych którzy chcą wypocząć w ciszy i spokoju.

 Lista regionów i obiektów polecanych