Galeria - targi turystyczne chorzów

OSW Posejdon

 

Dźwirzyno – miejscowość położona 12 km na zachód od Kołobrzegu, miedzy brzegiem Bałtyku a jeziorem Resko Przymorskie. Dźwirzyno znane jest z jednej z najpiękniejszych plaż na wybrzeżu i jednego z najczystszych morskich kąpielisk.

Na miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu czeka wędkarstwo morskie, połowy dorsza, turystyka morska, przystań jachtowa, gdzie można wypożyczyć sprzęt pływający – kajaki, łodzie wiosłowe, żaglówki, rowery wodne. Istnieje także możliwość skorzystania z lekcji w szkółce windsurfingowej.
Ponadto do dyspozycji turystów jest ścieżka zdrowia o długości 1600m z 15 oznakowanymi stanowiskami do ćwiczeń oraz przebiegające przez Dźwirzyno ścieżki i trasy rowerowe.

Ośrodek Wypoczynkowy „POSEJDON” w Dźwirzynie położony jest w centrum miejscowości, przy zacisznej, nadmorskiej wydmie, porośniętej sosnowym lasem, 50m od plaży i 1500m od jeziora Resko Przymorskie. Obiekt składa się z dwóch jednopiętrowych pawilonów hotelowych mogących przyjąć jednorazowo 130 osób oraz budynku mieszczącego recepcję i jadalnię z tarasem. Teren między budynkami jest oświetlony i stanowi miejsce rekreacyjne zagospodarowane ozdobną roślinnością.
Oferujemy pokoje 2 i 3-osobowe oraz 2-pokojowe/4-osobowe pokoje typu studio dodatkowo wyposażone w czajnik i lodówkę.
W każdym pokoju jest łazienka, RTV i telefon.
Na ogrodzonym terenie ośrodka znajduje się boisko do gry w siatkówkę i koszykówkę, plac zabaw dla dzieci, wydzielone miejsce do palenia ognisk i grillowania, wypożyczalnia rowerów, miejsca parkingowe, Wi-Fi.
Przyjmujemy małe zwierzęta.
Zapraszamy na pobyty rehabilitacyjne, wypoczynkowe, integracyjne i weekendowe.

 Lista regionów i obiektów polecanych