Galeria - targi turystyczne chorzów

Firma Gacjana

 

Naszym celem i ambicją jest dostarczenie Państwu najwyższej jakości produktów, głównie na bazie lnu, które będą powodem Państwa największego zadowolenia zarówno z walorów zdrowotnych, jak i smakowych.

Jesteśmy producentem żywności pochodzącej ze sprawdzonych źródeł, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że produkty zakupione u nas są zawsze najwyższej jakości, a przez to, że posiadają krótkie terminy ważności zapewniamy Państwu dostęp do produktów świeżych. W swojej ofercie posiadamy produkty dla diabetyków, dla osób z nietolerancją glutenu oraz dla każdej osoby, która ceni swoje zdrowie i pragnie spożywać pożywienie dobrej jakości. Znajdą Państwo u nas oleje lniane, rzepakowe, rydzowe, ciastka lniane oraz jedyną i niepowtarzalną chałwę lnianą w różnych smakach!

Niezwykłość chałwy, naszego nowego produktu, polega na tym, że zmienia on całkowicie spojrzenie na spożywanie produktów posiadających dobre właściwości zdrowotne, nierzadko zniechęcające przez swoją strukturę smak i zapach. Dzięki atrakcyjnej cenowo ofercie każdy może się przekonać, że zdrowa żywność może być bardzo smaczna.


Zapraszamy do grona naszych zadowolonych Klientów
Zespół GJ-Gacjana

 Lista regionów i obiektów polecanych