Sanatorium „Włókniarz" w Busku-Zdroju

Sanatorium „Włókniarz" w Busku-Zdroju

Sanatorium „Włókniarz" w Busku-Zdroju to nowoczesny kompleks lecznictwa uzdrowiskowego. Od lat profesjonalnie leczymy schorzenia: reumatologiczne, neurologiczne, stany pourazowe narządu ruchu, niektóre choroby skóry, chorobę niedokrwienną kończyn dolnych, nadciśnienie, choroby dziąseł i przyzębia, nerwice wegetatywne.


Dysponujemy nowoczesnym Zakładem Przyrodoleczniczym. Wykonujemy ponad 60 różnych zabiegów leczniczych ordynowanych przez lekarzy specjalistów i wykonywanych przez licencjonowanych fizjoterapeutów.


Podstawą terapii są naturalne surowce lecznicze: woda siarczkowo - siarkowodorowa słona, borowina, solanki jodkowo-bromkowe. Terapię podstawową uzupełniamy szerokim wachlarzem zabiegów z zakresu kinezyterapii, krioterapii, fototerapii i elektroterapii.

Obok działalności typowo leczniczej i rehabilitacji prowadzimy również działalność typu Wellness i SPA.

Kwaterujemy w pokojach 1, 2 i 3-osobowych. Oferujemy również komfortowe, klimatyzowane pokoje 1- oraz 2–osobowe, w tym apartamenty wyposażone w komputer z dostępem do Internetu.


Baza hotelowa, zabiegowa i pozostała jest dostępna bez potrzeby wychodzenia z budynku (windy, łączniki, podjazdy dla wózków).

Dysponujemy własnym rozległym terenem parkowo-rekreacyjnym.


Sanatorium „Włókniarz”
ul. Rokosza 1
28-100 Busko- Zdrój
tel. (041) 370-70-00 ,  (041) 370-70-70   fax.: (041) 378-10-18
www.wlokniarz.pl , email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.