Pokazy barmańskie

Pokazy barmańskie

Zapraszamy na pokazy barmańskie.

Jerzy Czapla -założyciel Centrum Szkolenia Barmanów (2001) barman i manager wielu lokali w całej Polsce zawodzie barmańskim od 1986r.
Jest cenionym trenerem w technikach barmańskich i Kipera herbat i innowatorem parzenia herbat i przygotowywania cocktaili na bazie herbat.
Od 2006r. licencjonowany kiper herbat, laureat ogólnoświatowych szkoleń z drinków, w tym na bazie herbat (między innymi Colombo Sri Lanka, Ałmaty Kazachstan, Hanoi Wietnam)
Od 2010r.uczestnik zebrania założycielskiego stowarzyszenia Eurotoques Polska i członek stowarzyszenia
Uczestnik Kongresów Herbat w Kolombo na Sri Lance 2005 i 2007 praktykuje na plantacjach na Sri Lance, w Chinach, Indiach i Wietnamie.
Wysokiej klasy praktyk z wieloma wyróżnieniami i nagrodami konkursowymi Mistrz Polski, laureat Mistrzostw Świata Malaga 1999r.
2016r. wstąpienie w szeregi Polskiej Akademii Sztuki Kulinarnej.

Minister Sportu i Turystyki w 2018r. mianował Centrum Szkolenia Barmanów Jerzego Czapla na pierwszą w Polsce Instytucje Certyfikującą kwalifikacje Barman-Blender. Jest społecznikiem, poza zawodową pracą trenera barmanów, sprawuje funkcję członka Sektorowej Rady do spraw Kompetencji Sektora Turystyki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.