Zielona Góra

Zielona Góra

Wkręć się w Zieloną Górę


Lubisz aktywny wypoczynek, chcesz poznać smak lubuskiego wina i spędzić czas w otoczeniu urokliwej architektury? Jeśli tak, to koniecznie musisz przyjechać do Zielonej Góry. To miasto od setek lat związane z kulturą winiarską i gospodarz największego święta wina w Polsce – Winobrania. W samym jego sercu znajduje się charakterystyczna Palmiarnia oraz Park Winny z unikatową winnicą i ponad dwustuletnim domkiem winiarskim.

Do spacerów zachęca zielonogórski deptak, jeden z najdłuższych ciągów pieszych w kraju, otoczony kolorowymi kamienicami. W Zielonej Górze znajdują się liczne tereny rekreacyjne, a parki i lasy stanowią około 50% powierzchni miasta. Rozbudowana sieć ścieżek rowerowych oraz tras nordic walking są idealną propozycją na aktywne spędzenie czasu.

Co więcej, Winny Gród jest świetnie skomunikowany z innymi regionami Polski, dzięki czemu dojazd jest łatwy i przyjemny. A to tylko niektóre z powodów, żeby do nas przyjechać. Odwiedź nasze stoisko i wkręć się w zielonogórski klimat razem z nami!

Do zobaczenia.