Spotkanie z Przemkiem Corso

Spotkanie z Przemkiem Corso

CZY SŁYSZELIŚCIE O PRZEBOJOWEJ SERII PRZYGODOWEJ O AWANTURNIKU i ZŁODZIEJU ZABYTKÓW, ROBERCIE KARCZU?

A o bestsellerowej biografii, GrubSona pt. „GrubSon – na szczycie”?

Przemek Corso (który z zawodu jest również konferansjerem i gawędziarzem) w zabawny i szczery sposób opowiada o rynku wydawnicznym, pisaniu, współpracy ze znanymi artystami, oraz kontrowersyjnym podróżnikiem, Wojciechem Cejrowskim - który zakupił od niego prawa do przygód, Roberta Karcza, zaraz po tym jak przeczytał pierwszą książkę z serii!

Kim jest Corso?

Przemek Corso to pisarz, konferansjer, felietonista, scenarzysta teledysków (Jarecki&BRK, GrubSon, Norbi, zespoł MIG i wiele innych). Autor bajek dla dzieci w tym słuchowiska o „Niedźwiedziu prawie polarnym”, oraz bajki „Miś Teodor”, książek o Robercie Karczu (Podziemne Miasto, Miasto Złodziei, Miasto z gliny i najnowszej MIASTO TAJEMNIC) i bestsellerowej biografii "GrubSon - na szczycie".

KONTAKT:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48535795079
www.przemekcorso.pl

O NAJNOWSZEJ KSIĄŻCE PRZEMKA CORSO pt. „MIASTO TAJEMNIC”.

Wojciech Cejrowski, znany w całej Polsce kontrowersyjny podróżnik, wydał powieść przygodową z akcją... w Czeladzi!

Cejrowski, już kilka lat temu wziął pod skrzydła młodego autora, Przemka Corso. Odkupił od niego prawa do serii przygodowo sensacyjnej o awanturniku i złodzieju zabytków, Robercie Karczu i został ich wydawcą sygnując je swoim nazwiskiem. Od lat Corso pozostaje jedynym pisarzem, któremu Cejrowski zaproponował współpracę.

- Po prostu lubię te książki i chcę je czytać. Corso wcześniej nikt nie znał, a mnie spodobało się "Podziemne Miasto", więc je kupiłem od niego, żeby gdzieś nie przepadło. Zapytałem go: "Panie, ma pan tego więcej?" A on właśnie pisał kontynuację. Rozwiązał umowę z poprzednim wydawcą i zacząłem go wydawać - informuje znany podróżnik. - Dzięki temu wiem, że kolejne książki powstaną. Corso ma wolną rękę... a ja raz na jakiś czas mam co czytać.

I rzeczywiście ma wolną rękę, bo zamiast zabrać Karcza w daleką egzotyczną podróż, tak jak miało to miejsce w "Mieście z gliny", Przemek Corso zabrał go w podróż do Czeladzi i Będzina.

Przemek Corso, choć na co dzień mieszkający w Legnicy, jest urodzonym Czeladzianinem, a praktycznie cała akcja jego najnowszej powieści ma miejsce właśnie w Czeladzi.

- Karcz podąża moim śladami. Wiem, jak to brzmi, ale wielkie przygody mogą się dziać dosłownie za zakrętem - śmieje się autor i zapewnia, że to zdecydowanie najlepsza książka jaką napisał.

Czwarta część przygód archeologa i awanturnika, Roberta Karcza, spod pióra Przemka Corso, to długo wyczekiwana kolejna książka z przebojowej serii przygodowej, stanowiąca jak wszystkie poprzednie książki, samodzielną całość. Od premiery ostatniej książki o Karczu minęły prawie dwa lata, a na fabularne rozwiązanie i nowe przygody poszukiwacza przygód na szczęście nie trzeba będzie dłużej czekać.

W najnowszej książce Karcz trafia do Czeladzi, będzie musiał zmierzyć się z seryjnym podpalaczem, rozwiązać zagadkę Świętego Dyzmy i ujść z życiem. Szykuje się pożar stulecia.