Uzdrowiska Lądek-Długopole S.A.

Uzdrowiska Lądek-Długopole S.A.

Uzdrowisko Lądek Zdrój zaprasza na warsztaty z sokolnikiem!


Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A. to dwa urokliwe Kurorty położone w zacisznych i malowniczych zakątkach południowo-wschodniej części Ziemi Kłodzkiej.


Lądek- Zdrój jest jednym z najbardziej znanych uzdrowisk w Europie, który swoją sławę i rozgłos zawdzięcza występowaniu unikatowych termalnych wód leczniczych siarczkowo-fluorkow-radoczynnych. Wyjątkowość tego miejsca to również połączenie łagodnego klimatu górskiego, czystego powietrza, pięknych naturalnych krajobrazów. Wizytówką Kurortu jest „Zdrój Wojciech” - architektoniczna perła polskich i europejskich uzdrowisk z basenem termalnym, bogatym zapleczem zabiegowym i kameralnym hotelem. Obiekt wybudowany w neobarokowym stylu nad bijącym do dziś gorącym źródłem. Przepiękna, oryginalna bryła budynku, wzorowana na planach łaźni tureckiej, dostarcza niezapomnianych wrażeń estetycznych, a górująca na uzdrowiskiem kopuła z daleka zachęca do skierowania tam kroków.


Długopole-Zdrój to wyjątkowy kurort, działający nieprzerwanie od przeszło 200 lat u stóp Gór Bystrzyckich, nad rzeką Nysą Kłodzką. Największym skarbem tego Kurortu są wody mineralne o unikalnych właściwościach tzw. szczawy wodorowęglanowe z istotną klinicznie zawartością żelaza, magnezu i sodu, bogato nasycone dwutlenkiem węgla. Osobliwością Długopola są nadto, rzadko wykorzystywane w Europie, naturalne gazowe suche kąpiele w dwutlenku węgla, pozyskiwanego ze źródeł wody mineralnej.


W kameralnej, niemal rodzinnej atmosferze Lądka i Długopola można odzyskać siły, wyciszyć umysł, spojrzeć na świat z dystansu i …delektować się chwilą relaksu i odprężenia.


Zapraszamy na pobyty:

  • Lecznicze „Tradycyjna Kuracja”
  • Pakiety Specjalistyczne  „W trosce o Twoje zdrowie”
  • Pakiety Okolicznościowe – „Magia Świat”, „Pobyty Sylwestrowe”
  • Wypoczynkowe - „Letni relaks w Termach”, „Letnia Regeneracja”, „Białe Szaleństwo”, „Złoty Weekend”, „Złota Szóstka”
  • Nowoczesną Rehabilitację
  • Pakiety dla Seniorów
  • Noclegowe


www.uzdrowisko-ladek.pl


Rezerwacja pobytów:


Lądek-Zdrój
tel. 74 81 46 437 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Długopole-Zdrój
tel. 74 813 90 51
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.