Dom Wczasowy Tasmania

Dom Wczasowy Tasmania

Dom Wczasowy TASMANIA
78-111 Sianożęty, ul. Wrzosowa 2
601 427 256
Ustronie Morskie(zachodniopomorskie) . Kraina słońca I pięknych plaż
http://sianozety.com.pl/
http://celmax.czwa.pl/wypoczynek/


Dom Wczasowy TASMANIA - zaprasza na letni wypoczynek do Sianożęt

Dom wypoczynkowy "Tasmania" położony jest w spokojnej, malowniczej okolicy w niewielkiej, nadmorskiej miejscowości Sianożęty. Obiekt oddalony jest od piaszczystej, czystej plaży zaledwie 400 metrów. W pobliżu znajduje się wiele punktów gastronomicznych oraz niewielkich sklepików. W naszej ofercie znajdują się komfortowe, przestronne pokoje. Większość posiada łazienki.

Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, czajnik oraz sprzęt plażowy. Większość pokoi posiada własne łazienki. Goście mogą korzystać także ze stołu do ping-ponga, piłkarzyków oraz dostępu do internetu. W ogrodzie znajduje się również grill z wędzarnią oraz plac zabaw dla dzieci.

Sianożęty - postaw na wakacje w gminie Ustronie Morskie !!!

Sianożęty to nadmorska wieś letniskowa położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kołobrzeskim, w gminie Ustronie Morskie około kilometra na zachód od miejscowości Ustronie Morskie. Atuty tej małej miejscowości to: szeroka, piaszczysta plaża, połączona z centrum miejscowości nowym deptakiem oraz duża ilość zieleni. Wśród atrakcji można wymienić najstarsze dęby w Polsce, loty samolotami wycieczkowymi i paralotniami z poradzieckiego lotniska, stadninę koni, wesołe miasteczko i dyskoteki w pobliskim Ustroniu Morskim. Sianożęty są też miejscem, gdzie można smacznie zjeść w wielu punktach gastronomicznych: restauracjach, smażalniach ryb i stołówkach. Sianożęty - pokoje i noclegi nad morzem !!!

W 2013 roku zawitała do nas ekipa programu - Perły Polskiego Bałtyku emitowanego na antenie TVP Szczecin i TVP Regionalna

http://www.sianozety.com.pl/nagroda.pdf