Gorenje

Gorenje

Gorenje na Targach Turystyki Weekendowej ATRAKCJE REGIONÓW w Chorzowie.

Każda osoba, która odwiedzi w tych dniach stoisko LifeWellness i powoła się na stronę Gorenje na Facebooku, otrzyma upominek

W dniach 13-15.05.2016 roku odbędą się w Chorzowie Targi Turystyki Weekendowej. Targi noszą nazwę ATRAKCJE REGIONÓW i są jedną z największych tego typu imprez w Polsce. Organizatorzy przewidują, że targi odwiedzi ponad 50 tysięcy osób.
Podczas tego weekendu można będzie testować Prasę do Oleju OP 650W (http://www.gorenje.pl/produkty/male-agd/prasa-do-oleju/21168 ) oraz Power Blender BPC2B (http://www.gorenje.pl/produkty/male-agd/miksery-i-blendery/miksery-blendery/modele/bpc2b/521350). Targi odbywają się w na terenie Parku Śląskiego w hali namiotowej obok Hali Kapelusz.
Urządzenia będą prezentowane na stoisku Partnera Firmy Gorenje LifeWellness. Odwiedzający na miejscu będą mogli skosztować koktajli przygotowywanych ze świeżych owoców i warzyw oraz samodzielnie sprawdzić jak działa prasa do tłoczenia oleju na zimno.
„Jest to dla nas doskonałe miejsce na to, żeby zaprezentować unikalne cechy naszych urządzeń: Power Blendera i Prasy do Oleju szerokiej publiczności. Wiemy, że targi cieszą się dużym powodzeniem. Przyjeżdżają tutaj całe rodziny. Liczymy na wzbudzenie dużego zainteresowania.” Tłumaczy Pan Robert Mitrosz, Product Manager Gorenje.
Każda osoba, która odwiedzi w tych dniach stoisko LifeWellness i powoła się na stronę Gorenje na Facebooku, otrzyma upominek.

www.gorenje.pl
FB/GorenjePolska