MAPP&APP

 

Współczesny podróżnik zamiast stosu przewodników nosi przy sobie… smartfona. W odpowiedzi na ten trend powstał portal Map&App (www.MapApp.pl), który łączy turystykę z nowymi technologiami. Oferuje przede wszystkim generator planerów turystycznych wspieranych przez aplikacje mobilne. Dzięki portalowi można stworzyć własnych planer do publikacji w serwisie www – bez sztabu programistów, wielu tygodni pracy i dużych kosztów. Map&App jest adresowany przede wszystkim do działów promocji miast i regionów raz firm branży turystycznej.
Planer to usługa internetowa umożliwiająca zaplanowanie podróży dopasowanej do zainteresowań i potrzeb użytkownika. Planer klienta wyposażony jest w pochodzące od niego punkty reprezentujące m.in. atrakcje turystyczne - przy połączeniu z aplikacją mobilną stanowi alternatywę dla tradycyjnych przewodników i map.
Na portalu dostępny jest także Wirtualny Konsultant, doradca, który po analizie informacji od użytkownika podpowie, które nowoczesne narzędzie spełni najlepiej jego potrzeby.

 Lista regionów i obiektów polecanych